www.dyktafonycyfrowe.pl
Gdańsk ul. Kartuska 149/11, sklep lok. 18
Infolinia: 58 326 40 40
E-mail:
Porównaj produkty: 0
Infolinia 58 326 40 40 Zadaj pytanie

Olympus ME-30W zestaw konferencyjny

Cechy:

- zestaw konferencyjny
- wielokierunkowe nagrywanie
- pokrycie 360 stopni
- częstotliwość od 20-20000 Hz
- czułość -38dB
- dwa składane mini-statywy
- długość kabla 2.5 m
- współpracuje z DM-550

Cena: 1235 zł
Jak kupić na raty?

Czas realizacji Więcej na temat czasu realizacji: zapytaj o dostępność

Zestaw konferencyjny składający się z dwóch mikrofonów, statywów, zasilacza i pokrowca pozwalający w prosty sposób na nagranie wysokiej jakości dźwięku stereo na spotkaniu, konferencji czy koncercie.

Dwa wielokierunkowe mikrofony typu elektretowo-pojemnościowego umożliwiają wielokierunkowe nagrywanie każdego dźwięku a dzięki pokryciu wynoszącemu 360 stopni, nigdy nie umknie żadna kwestia bez względu na to, gdzie znajduje się mówca. Aby uzyskać maksymalne pokrycie, należy rozstawić mikrofony maksymalnie 5 metrów od siebie. Taki sposób nagrywania doskonale sprawdza się, gdy wielu uczestników spotkania siedzi przy bardzo dużym » czytaj dalej

Gwarancja:
Zestaw zawiera: 2x wielokierunkowy mikrofon,
2x statyw,
miękki pokrowiec,
zasilacz AC
Pokaż wszystkie parametry

Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą być podstawą do roszczeń. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o zakupie skontaktować się z naszym handlowcem. Ceny podawane na stronie są cenami brutto (z podatkiem VAT). Podawany przewidywany czas realizacji zamówienia na dany produkt nie stanowi elementu oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.